بانک پارسیان بامداد امروز جمعه ۲۴ اردیبهشت اطلاعیه‌ای در مورد چگونگی پرداخت اقساط تسهیلات “ثامن‌الحجج” منتشر کرد.

به گزارش بانکی، در خلال ساماندهی موسسه اعتباری ثامن‌الحجج حساب‌های سپرده‌گذاران مسدود شد و مشخص نبودن چگونگی پرداخت اقساط وام‌هایی که این موسسه داده بود به یکی از مشکلات تبدیل شده بود. با برنامه‌ریزی‌های انجام شده گویا این مشکل حل شده و قرار است به زودی تسهیلات‌گیرندگان اقساط ثامن‌الحجج را به بانک پارسیان پرداخت کنند.

با توجه به اینکه تسهیلات قابل توجهی توسط ثامن‌الحجج پرداخت شده، با اخذ اقساط وام‌ها منابع نسبتا خوبی جذب خواهد شد و تا حدودی این موضوع سپرده‌گذاران را امیدوار می‌کند.

در اطلاعیه‌ بانک پارسیان آمده است:

 پیرو اطلاعیه‌‌های پیشین این بانک به آگاهی شما سپرده گذاران گرامی آن تعاونی اعتبار می رساند که از روز دوشنبه به تاریخ ۹۵/۰۲/۲۷ می توانند با مراجعه به شعب بانک پارسیان نسبت به وصول اقساط تسهیلات اعطایی تعاونی اعتبار ثامن الحجج اقدام نمایند.
شایان توجه مراجعین محترم است که اعلام نام و نام خانوادگی و کد ملی تسهیلات گیرنده، کد شعبه تسهیلات دهنده و کد تسهیلات، هنگام پرداخت اقساط الزامی می باشد.

به گزارش بانکی هنوز در مورد افزایش سقف وجوه سپرده‌گذاران بالای ۳۵ میلیون تومان اطلاع‌رسانی صورت نگرفته است.

منبع : اخبار بانکی |اطلاعیه جدید بانک پارسیان: نحوه دریافت اقساط وام “ثامن‌الحجج” مشخص شد
برچسب ها : اقساط ,بانک ,پرداخت ,تسهیلات ,پارسیان ,سپرده‌گذاران ,بانک پارسیان ,پرداخت اقساط ,تعاونی اعتبار ,اقساط تسهیلات ,چگون پرداخت ,چگون پرداخت اقساط